zavřít

Katie Holmes: „Mateřství je ten největší dar!“

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Pětatřicetiletá herečka a producentka se nechala slyšet, že role svobodné matky jí naprosto vyhovuje.

Jsou tomu už dva roky, co se Katie Holmes rozvedla s Tomem Cruisem. Od té doby s nikým pořádně nechodila. Veškerý volný čas totiž věnuje své osmileté dceři Surie.

Katie Holmes

„Mateřství je ten největší dar. Jakmile jsem se stala matkou, můj život se úplně změnil. Dřív jsem nevěděla, kolik lásky ve mě je. Teď se v podstatě každý den dozvídám nějaké nové věci o této úžasné bytosti,“ řekla Katie v rozhovoru pro magazín Glamour.

Hvězda seriálu Dawsonův svět dále uvedla, že má výborný vztah nejen se Surie, ale i se svými rodiči. Těm mimo jiné vděčí za to, že jí sláva nestoupla do hlavy. „Chovali se ke mně pořád stejně a připomínali mi, že bych měla být vděčná,“ konstatovala.

Katie Holmes a Tom Cruise

Připomeňme, že Katie se kvůli Cruisovi dokonce stala členkou scientologické církve – a to navzdory tomu, že od dětství byla římskokatolického vyznání. V roce 2012 se s ním však nečekaně rozešla. Toma to doslova šokovalo a trvalo mu téměř rok, než se k celé záležitosti dokázal vyjádřit.

„Nečekal jsem to. Je vám padesát let, domníváte se, že všechno máte srovnané a potom vás to náhle zasáhne,“ prohlásil loni.

Tagy: děti rodina vztahy mateřství


Osobnosti a filmy v článku