zavřít

Katherine Heigl potvrdila: Do Chirurgů už se nevrátím!

- Magazín autor: red

Herečka Katherine Heigl zarmoutila miliony fanoušků seriálu Chirurgové. Poté, co z natáčení loni odešla, spekulovalo se pořád o jejím návratu a na její postavu doktorky Izzie Stevens se těšily miliony diváků po celém světě. Už se nedočkají. Katherine teď potvrdila, že natáčení seriálu opustila definitivně. Poslední díl, v němž se objevila, vysílali v USA na konci ledna letošního roku.

zdroj: Archiv

Heigl se rozhodla s konečnou platností věnovat pouze velkým produkcím v Hollywoodu. V roce 2007 ochutnala během natáčení filmu Zbouchnutá, co taková práce znamená a zřejmě jí televizní práce už nevoní.

Katherine vše vysvětluje mateřstvím, tvrdí, že se musí věnovat výchově a péči dcery Naleigh, již s manželem Joshem Kelleym adoptovali z Jižní Koreje.

„Je hotovo. Zrovna jsme podepsali naši dohodu. Všichni jsme velmi usilovně pracovali na tom, abychom nalezli přátelský a laskavý způsob, jak se pohnout dál a rozloučit se. Je to smutné, ale tak jsem to chtěla. Vím, že zklamu fanoušky. Musím se ale prostě rozhodnout. Doufám, že jsem se rozhodla správně,“ vzkázala Katherine fanouškům.