zavřít

Kate Hudson: Ráda sleduju erotické scény vlastní matky

- Magazín autor: red

Herečka Kate Hudson nemá problém sledovat erotické scény herečky Goldie Hawn. Na rozdíl od jiných dětí jí nevadí vidět v posteli vlastní matku. A neměla by problém ani koukat na to, jak souloží s nevlastním otcem Kurtem Russellem.

„Jestli mi to přijde trapné? Ne. Vždycky jsem si myslela, že je moje máma zatraceně sexy! Nikdy bych ale neřekla, že je to pro mě potěšení, ale sledovat je mě prostě nijak nepohoršuje. Moji bratři to možná cítí jinak, ale já si myslím, že nám toho rodiče řekli o sexu docela dost. Vždycky jsme měli dobrou představu o sexu. Když vyrůstáte s rodiči z showbyznysu, kteří jsou hluční a komičtí a jejichž život je stále jedna velká party, pak si na ty věci docela zvyknete,“ tvrdí Kate.

Ona sama jako matka ale tak uvolněný vztah k pětiletému synovi Ryderovi nemá. Podle ní by se chlapec cítil trapně, kdyby její erotické scény sledoval.

„Normálně ho na natáčení beru s sebou, ale v tomto případě (film The Killer Inside Me) to tak nebylo. Máma bude nahá v posteli, bude kouřit a budou ji plácat na zadek, miláčku! Myslím, že by to pro něho bylo dost nehezké, kdyby to viděl. Já si pamatuju, jak jsem se musela dívat na otce (nevlastního, Kurta Russella), jak ve filmu umírá. Bylo mi třináct a řvala jsem u toho,“ dodala Hudson.