zavřít

Kate Hudson: Proč jsem se zamilovala do Matthewa Bellamyho

- Magazín autor: red

Když poprvé prasklo, že Kate Hudson čeká dítě s britským rockerem Matthewem Bellamym, spoustu z nás o něm chtělo vědět více. A teď se Kate se svou "love story" podělila se světěm. "Pořád slyšíte, jak lidi říkají: 'Nikdy bych si nemyslel, že zrovna s tímhle člověkem skončím.' Přitom ale nikdy nevíte," vypráví Hudson.

Podle Hudson se poprvé potkali na muzikálním festivalu v Coachelle.

"Byla jsem se na představení Thom York od Radiohead s jedním známým ze střední, a ten mě představil Matthewovi. "Uvědomili jsme si, že už jsme se jednou potkali, asi 5 let předtím, v Austrálii. Ani nevím proč, yačala jsem být nervózní a vymluvila jsem se,  že musím jít hledat své přátele."  Podíval se na mně a řekl: "Neboj se, postarám se o tebe."

Bellamy, 32 letý zpěvák kapely Muse, poprosil Kate o číslo a pak už to šlo samo od sebe.
"Matthew byl velmi zdvořilí a okamžitě jsem z něho vycítila ochránce, což je pro někoho jako mě - člověka, který je v jednu chvíli tady a v další zase někde jinde - velice důležité" chválí si Matthewa Kate, "On je prostě dokonalý."

Kate ale podotkla, že to vůbec nebylo tak, že by jí hlavou problesklo: "To je ten pravý!"

"Ze začátku mi připadalo, že tohle bude prostě moc velká věc. Jsem na to vůbec připravená? Už to je nějaká doba a nevím jestli to je to, co chci." řekla časopisu InStyle. "Nicméně jsem prostě nemohla odolat, chtěla jsem s ním mluvit a pořád s ním být. První rande jsme chodívali na dlouhé procházky a celé dny jsme si propovídali."

Krátce po tom se do sebe zamilovali - těhotenství přišlo samo od sebe i přesto že nebylo úplně plánované.

"Mno, není to tak, že by jsme nevěděli co děláme," směje se Kate "Prostě to nějak přišlo samo."

Kate Hudson, která už má 7 letého syna Rydera se svým ex-manželem Chrisem Robinsonem, podotýká: "Nemyslela jsem si, že budu mít další dítě do takových, dejme tomu, 33 - to jsem si ale říkala jen do té doby, než jsem potkala Matthewa