zavřít

Karel Roden, nebo Ivan Trojan? Který z těchto super herců je vaším favoritem?

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

V dnešním souboji se o přízeň čtenářů utkají Karel Roden a Ivan Trojan, podobně jako tomu bylo v sobotu, při vyhlašování ankety Český lev. V anketě byl úspěšnější Karel Roden, který získal sošku za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli ve filmu Masaryk. Kdo získá více příznivců dnes?

zdroj: Archiv

Ivan Trojan

Ivan Trojan se narodil v Praze v roce 1964 a je synem herce Ladislava Trojana. Po absolvování sportovního gymnázia začal projevovat zájem o herectví a proto pokračoval ve studiu na pražském DAMU. Proslavil především díky svým filmovým a seriálovým rolím. V roce 2000 si zahrál četníka Bedřicha Jarého v televizním seriálu Četnické humoresky režiséra A. Moskalyka.

Více informací o herci Ivanu Trojanovi

Karel Roden

Karel Roden je předním českým hercem, který si zahrál v několika desítkách tuzemských filmů. Postupně se rozrostla i jeho zahraniční filmografie. Na kontě má kromě jiného snímky 15 minut s Robertem De Nirem, který si ho pro tento film sám vybral. Dále Neprůstřelný mnich, Blade 2 s Wesley Snipesem, Dead Fish, Bournův mýtus s Mattem Daemonem a také komedii Prázdniny Mr. Beana.

Více informací o herci Karlu Rodenovi

 

Karel Roden nebo Ivan Trojan

  1. Kterého herce máte raději?
  2. Zasloužil by si sošku Českého lva spíše Ivan Trojan?

Přidejte se do fanklubů těchto skvělých herců!
Fanklub Karel Roden
Fanklub Ivan Trojan

Tagy: herec souboj

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku