zavřít

Justin Timberlake organizoval koncert zdarma. Diváky zval přes Twitter

- Magazín autor: red

Justin Timberlake se v našich očích stal jedním velkým dobrákem. Ne že by byl doteď skrblíkem, ale málokterý zpěvák vystupuje zadarmo. To se právě stalo nedávno v baru a restauraci Southern Hospitality BBQ v New Yorku. Pozvánky plošně šířil přes svůj Twitter.

Justin svým improvizovaným koncertem zaplnil celou kapacitu baru. Vystoupení trvalo od devíti do jedenácti večer. Fanoušci před barem zaplnili ulice. Mimo fanoušků se z blízkého okolí vynořilo i několik celebrit.

Timberlake (30) se přidal k rock/hiphopové skupině FreeSol. V baru zaznělo pár nových písní včetně rapové balady „Don’t Give It Away“ od skupiny Free Sol. Celé obecenstvo si samozřejmě získal jakmile se ozvaly první beaty jedné z jeho nejslavnějších písniček „What Goes Around..Comes Around“.

Bezplatný koncert si nenechala ujít ani modelka Kim Kardashian. Přišla i její sestra Kourtney a její novomažel Kris Humphries. V baru se také ukázala také blonďatá herečka Amanda Seyfried. Ta si mimochodem s Justinem zahrála v novém filmu In Time (Vyměřený čas).