zavřít

Justin Timberlake organizoval koncert zdarma. Diváky zval přes Twitter


Justin Timberlake se v našich očích stal jedním velkým dobrákem. Ne že by byl doteď skrblíkem, ale málokterý zpěvák vystupuje zadarmo. To se právě stalo nedávno v baru a restauraci Southern Hospitality BBQ v New Yorku. Pozvánky plošně šířil přes svůj Twitter.

zdroj: Profimedia.cz

Justin svým improvizovaným koncertem zaplnil celou kapacitu baru. Vystoupení trvalo od devíti do jedenácti večer. Fanoušci před barem zaplnili ulice. Mimo fanoušků se z blízkého okolí vynořilo i několik celebrit.

Timberlake (30) se přidal k rock/hiphopové skupině FreeSol. V baru zaznělo pár nových písní včetně rapové balady „Don’t Give It Away“ od skupiny Free Sol. Celé obecenstvo si samozřejmě získal jakmile se ozvaly první beaty jedné z jeho nejslavnějších písniček „What Goes Around..Comes Around“.

Bezplatný koncert si nenechala ujít ani modelka Kim Kardashian. Přišla i její sestra Kourtney a její novomažel Kris Humphries. V baru se také ukázala také blonďatá herečka Amanda Seyfried. Ta si mimochodem s Justinem zahrála v novém filmu In Time (Vyměřený čas).