zavřít

Justin Timberlake a Cameron Diaz se k sobě vrátili

- Magazín autor: red

Hudebník a herec Justin Timberlake dal své partnerce Jessice Biel definitivně najevo, že jejich láska už má dávno své místo na hřbitově. Zcela neskrytě začal na veřejnosti vyjadřovat zamilovanost do své bývalé expřítelkyně Cameron Diaz. S ní teď natáčí film Bad Teacher. Biel tak dostala definitivně kopačky.

Scénář romantické komedie a jarní nával hormonů je něco, čemu Justin a Cameron dlouho nevzdorovali a brzy si tak padli do náruče. O jejich vztahu se dosud jen spekulovalo, ale oba dali jasně najevo, že bulvární drby se opírají o reálný základ. Justin navíc vše potvrdil, když dal Jessice Biel kopačky.

Cameron a Justin jsou spolu už několik týdnů a on to s Jessikou skončil. Pro něj je to úplně nový vztah s Cameron. Chce, aby mu to tentokrát vyšlo, dokonce se přiznal, že by s ní chtěl strávit zbytek života,“ uvedl zdroj blízký Timberlakovi pro britský časopis Now.

Justin a Cameron se rozešli v ledu 2007, on se z toho prý těžce vzpamatovával a chabou náhradu hledal u kolegyní Rihanny, Kate Hudson či Elishi Cuthbert. Cameron zase zkoušela štěstí s Paulem Sculforem, Adamem Levinem a Jasonem Segelem, jenž hraje rovněž v komedii Bad Teacher.