zavřít

Justin Bieber si zašel na zápas NHL

- Magazín autor: red

Justin Bieber si v neděli zašel na hokejový zápas. Sebou vzal i svou přitelkyni Selenu Gomez. Podívali se spolu na zápas zpěvákova oblíbeného týmu Winnipeg Jets a Carolina Hurricanes.

Zatímco mu na klíně seděla žhavá Selena, zpěvák si náramně užíval sportovního zápasu. Jeho oblíbený tým totiž nakonec vyhrál. Justin si pronajal soukromou kabinku. Se Selenou měli oba dva na sobě stejný dres.

Když zápas skončil, sedmnáctiletý Bieber pronajal celé kino, aby spolu shlédli nový film Hugha Jackmana Real Steel. Při soukromém vysílání filmu pojídali pizzu. No není to dokonalé rande?

Justin se stává velice nedosažitelným, co týče napodobení v roli přítele. Na svém rande utratil pěticifernou sumu. Samozřejmě mluvíme o dolarech. Nedávno si Justin pronajal celý stadion basketbalového týmu Lakers, jenom aby se spolu se Selenou mohli podívat na romantický Titanic.

Selena je momentálně na turné, ale udělala si přes víkend čas, aby se s Justinem viděla. A to hned po svém pátečním vystoupení. Ve čtvrtek na Twitter napsala: "Velice jsem si užila Winnipeg. Nemůžu se dočkat, až vás všechny zítra uvidím."

Justin momentálně má pauzu. Na svůj Twitter uvedl: "Je to skvělé být opět doma v Kanadě - chyběla mi." Zpěvák si ale odpočinku moc neužije. Brzy bude muset vyjet na další, vánoční, turné, aby představil své nové album Under The Mistletoe, které má vyjít 1. Listopadu.