zavřít

Justin Bieber se podrobí testu DNA

- Magazín autor: red

Kanadská popová hvězda Justin Bieber se ve svých 17 letech podrobí testu DNA. Test má prokázat, že zpěvák není otcem dítěte Mariah Yeater.

Bieber už tyto obvinění rázně odmítl. "Nikdy jsem ji neviděl. Prostě bych chtěl říct, že ani jedna z těchto obvinění nejsou pravdivá. Vím, že budu častým cílem. Rozhodně ale nebudu obětí." Takhle zpěvák komentoval obvinění vznesené dvacetiletou Mariah.

Dále uvedl, že je celá situace šílená. "Po každém vystoupení jdu z pódia hned do auta. Je tedy nesmysl, aby mě někdo žaloval z těchto obvinění."

Aby Justin vše vědecky prokázal, souhlasil s návrhem právníků Mariah a test DNA si udělá, až se příští týden vrátí z Evropy. Popová hvězda také pravděpodobně podá na mladou ženu žalobu jako následek křivého obvinění. Uvedl tak mluvčí zpěváka.

Mlada žena tvrdí, že měla se zpěvákem styk  po jednom z jeho vystoupení v minulém roce. V té době ovšem měl zpěvák 16 let. Yeater bylo v té době 18 let a mohla by teoreticky být vyšetřovaná v okolností znásilnění a pohlavního styku s mladistvým. V Kalifornií je minimální věk totiž 18 let.

Bieber v neděli vystoupil při MTV Europe Music Awards v Belfastu. Celou show uváděla jeho přítelkyně Selena Gomez. Zpěvák vyhrál dvě ceny - Nejlepší mužský interpret a Nejlepší popový počin.