zavřít

Justin Bieber naboural své Ferrari. Policie nad tím mávla rukou

- Magazín autor: red

Popová hvězda Justin Bieber (17) měl začátkem týdne autonehodu. Policejní stanice v Los Angeles uvedla, že on a jeho Ferrari měli menší srážku s Hondou Civic.

Nehoda se stala ve Studio City, kde byl Justin poslední dobou často vídán se svou přítelkyní Selenou Gomez. Justin byl právě za volantem, když do něj zezadu nabourala Honda Civic. Srážka se stala krátce po poledni v podzemní garáži. Při srážce nebyl nikdo zraněn. Bez "úrazu" se obešla i veškerá technika.

Zpěvák tak měl stěstí, že se jeho miláčkovi (tentokrát mluvíme o jeho Ferrari, ne Selene Gomez) nic nestalo. Kdyby ano, oprava by ho vyšla na hodně. Originální cena se odhaduje na 3 miliony korun, zatímco Honda, která s ním měla srážku, se dá pořídit za 250 000 korun.

Své černá Ferrari F430 si koupil ke svým šesnáctinám. Z 0 na 100 to zvládne za 4 sekundy. Doufejme, že se o to zpěvák nebude nikdy pokoušet. Z obrázku jde totiž poznat, že sotva vidí přes palubu auta.

Justin Bieber v jeho Ferrari

Policejní mluvčí uvedl, že nebyl spáchán žádný zločin, jednalo se pouze malý incident. I přes nezávažnost incidentu se ze všech stran jak na zavolání vynořili paparazzi z bulvárních titulů. Jelikož se nikomu nic nestalo a auta nebyla poničena, policie nad incidentem mávla rukou. Od zpěváka nechtěli ani prohlášení.

Bieber nedávno vyhrál MTV cenu „Nejlepší hudební video“ v mužské kategorii za svou píseň U Smile.

Video si můžete prohlídnout ZDE