zavřít

Justin Bieber je otcem, tvrdí fanynka

- Magazín autor: red

Justin Bieber údajně čelí šokujícímu obvinění. Jedna z jeho fanynek tvrdí, že mu porodila dítě. Celá akce se podle dvacetileté Mariah Yeater stala na záchodcích v zákulisí.

Mariah si soudně vyžádala, aby si sedmnáctiletá popová hvězda udělala test otcovství. Údajně aby se to vědecky prokázalo. Dítěti jsou teď tři měsíce.

Mluvčí zpěváka obvinění odmítlo. "Ještě jsme neviděli žalobu. Je to ale smutné, že někdo dokázal takhle falešně obvinit Justina." Ještě dodal: "Budeme tvrdě pracovat na tom, abychom Justina před těmito falešnými obviněními chránili."

Mariah tvrdí, že se se zpěvákem vyspala, když jí bylo 19. Mělo se to stát po koncertu v Los Angeles minulý rok. Soudní žádost podala 31. října. Po soudu žádá, aby Bieber pro její dítě poskytl dostatečnou podporu.

Podle Mariah to bylo pro Justina poprvé. Sám jí to řekl a poté se údajně velice styděl za svůj výkon. Dívka tvrdí, že styk trval 30 sekund. Za toto obvinění dívka dostala mnoho výhrůžek, často smrtelných.

Bieber už v minulosti veřejně kritizoval příležitostný sex. "Nemyslím si, že bychom měli mít sex s nikým jiným,než s někým, koho milujeme." Nedávno přiznal, že chce být ve svých dvacetipěti letech otcem. Že by se mu to přání splnilo o trošičku dříve než plánoval? Jeho současná přítelkyně <a href="http://www.osobnosti.cz/selena-gomez.php">Selena Gomez</a> z toho radost mít určitě nebude.