zavřít

Justin Bieber a Orlando Bloom se poprali


Dvacetiletý zpěvák a o sedmnáct let starší herec si na Ibize pořádně vjeli do vlasů. Podívejte se na video.

zdroj: Profimedia.cz

Rvačku podle jedné (a podle našeho názoru pravděpodobnější) verze vyprovokovala kanadská popová hvězda, která nemůže přenést přes srdce Orlandův románek s jeho bývalou přítelkyní Selenou Gomez.

Bieber a Bloom se potkali v restauraci Cipriani na Ibize, pohádali se a nakonec došlo i na pěsti. „Justin seděl u jednoho stolu a Orlando u druhého. Když ale Justin procházel kolem Orlandova stolu, Bloom mu odmítl potřást rukou,“ vypověděl jeden z očitých svědků konfliktu.

Kontroverzní zpěvák prý následně utrousil obscénní poznámku o sexuálních dovednostech Orlandovy exmanželky Mirandy Kerr. „Řekl něco na způsob, že byla dobrá,“ uvedl svědek.

Justin Bieber zdroj: Profimedia.cz

Připomeňme, že Justin s krásnou modelkou flirtoval v roce 2012 a média později tvrdila, že Orlanda a Mirandu de facto rozvedl.

Těžko se tedy divit tomu, že představitel filmového Legolase se neudržel a jednu Justinovi vrazil. Do bitky se okamžitě zapojili členové jejich doprovodů, kteří od sebe obě celebrity odtrhli.

Druhá verze říká, že Justin ani nevěděl, že se Orlando v restauraci nachází, natož aby ho chtěl jakkoliv kontaktovat. A když pak na sebe úplnou náhodou narazili, byl to údajně druhý jmenovaný, kdo vyvolal spor a Biebera napadl.


Osobnosti a filmy v článku