zavřít

Julia Roberts: Děti milují když vařím

- Magazín autor: red

Julia Roberts je oskarová herečka, hvězda Brodwaye a teď i producentkou filmu Jesus Henry Christ, který bzl poprvé uveden na filmovém festivalu Tribeca v New Yorku. Jenže její děti si pro maminku představují ještě jinou kariéru. "Myslejí si, že jsem výborná kuchařka," řekla Roberts(43), časopisu PEOPLE na premiéře filmu. "Stále do mě hučí, ať si otevřu vlastní restauraci." Henry (3), a dvojčata Hazel a Phinnaeus (6) říkají, že jejich oblíbená lahůdka, je "cokoli uvařené s láskou".

Teď je ale Roberts zaměřená hlavně na film, na kterém pracovala se svojí starší sestrou Lisou Gillan. Ta je koproducentkou a Juliin manžel, Danny Moder kameramenem filmu.

"Pracovalo se nám spolu úžasně, v tom, co dělá je výborný  Je vždy velice koncentrovaný a ve všem má jasno."  Se svým manželem se potkala během natáčení filmu Mexičan v roce 2001. "Vlastně je velmi těžké získat si jeho pozornost, téměř vždycky je ve stavu 'Pracuji - nerušit!'." O obědech mu prý vždy opakuje "Ahoj, jsem tvoje žena, vzpomínáš si na mě?"

Také práce se sestrou prý byla naprosto bez problému.

"Jsme obě moc šťastné. Je mezi námi silné sesterské pouto, když už se pohádáme, není to víc, než jednou do roka," podotýká Julia s úsměvem na tváři. " 12 let  jsme se dělily o pokoj a potom jsme spolu žily v jednom domě. Nevadilo nám to, chtěly jsme jedna o druhé vědět úplně všechno. Stále jsme si velice blízké."

Práce s blízkými prý dělá natáčení mnohem zajímavější, Roberts si díky tomu roli producentky užila dvojnásobně.

"Prací poducenta jej vytvářet takové prostředí, aby se všem hercům dobře hrálo a cítili se pohodlně. Není to o neustálém napomínání. Musíte jim prostě věřit."

Tagy: julia roberts