zavřít

Jude Law: Už nejsem žádný Adonis

- Magazín autor: red

Ještě donedávna byl herec Jude Law považován za britského hezouna. Status filmového Adonise mu prý ale jen škodil a je rád, že jeho roli teď převzal mladší kolega Robert Pattinson. Sedmatřicetiletý Jude je šťastný, že se nálepky „krasavce“ zbavil a nemusí o sebe tak dbát.

zdroj: Archiv


„Když se teď podívám kolem, cítím velkou úlevu, protože jsou v popředí zájmu jiní. Muži jako Robert Pattinson teď musejí hrát roli Adonise. Pro mě to bylo vždycky omezení, překážka. Mým cílem totiž bylo, aby mě lidé poznali jako dobrého herce, ale to nikoho nezajímalo, jednoduše protože společnost chce mít ráda spíš vzhled. Je to velká vada společnosti. Když se najednou objevíte v médiích a jste novou tváří, všechno se zaměří na vás. Já jsem si to prožil, když mi bylo mezi dvaceti a třiceti roky, a bylo to drsné,“ svěřil Jude německému deníku Süddeutsche Zeitung.

Nedávno navíc hvězda filmu Prázdniny přiznala, že hodní chlapci nemají v životě úspěch. On sám prorazil a zvláště u žen měl jen úspěch jako atraktivní grázl.

„Ženy milují mizery. Vím to z vlastní zkušenosti. Nikdy jsem neměl jako dobrák úspěch. Ten se dostavil až ve chvíli, kdy jsem začal vyvádět skopičiny,“ prozradila hvězda Sherlocka Holmese časopisu Parade.