zavřít

Josef Vojtek promluvil o nemoci svého syna

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Devětačtyřicetiletý zpěvák přiznal, že dokud jeho vlastnímu synovi Matyášovi nediagnostikovali cukrovku, nemoci ho příliš nezajímaly.

zdroj: tisková zpráva

Josef Vojtek se zúčastnil slavnostního zahájení výstavy pořádané Klubem nemocných cystickou fibrózou. Při této příležitosti se rozpovídal o nemoci sedmiletého Matyášovi, kterého má s tanečnicí Libuší Vojtkovou - i o tom, jak změnila jeho pohled na určité věci.

 „Člověk, pokud to nezažije na vlastní kůži nebo v rodině jako my, na to kouká úplně jinak. Dokud to nemá, tak to neřeší. Nikdy neřeším problém, který není," svěřil serveru Revue.iDNES.cz a dodal:

„Ale samozřejmě, že když to přijde, tak pak už to člověk řeší. Nikomu bych to nepřál a nikomu to nezávidím. Jsou to starosti, bezesné noci."

Josef Vojtek zdroj: tisková zpráva

Připomeňme, že frontman skupiny Kabát Libuši opustil krátce po porodu. Našel si totiž jinou. Později navíc vyšlo najevo, že Vojtkova milenka je kolegyně a velmi dobrá kamarádka jeho ženy…

„Nikdy mě nenapadlo, že budu rozvedená matka. Dostala jsem lekci, už budu hledat jen svobodného,“ řekla Libuše v roce 2008 Novinkám.cz. Narážela tím na skutečnost, že Josef kvůli ní odešel od Sabiny Laurinové a jejich dcery Valentýnky.

To, že Matyáš je těžce nemocný, vyšlo najevo v jeho čtyřech letech.

„Když malému na jaře zjistili cukrovku 2. typu, byl to pro nás šok, strašná rána, nikdo v rodině tuto nemoc neměl. Nechápali jsme, proč právě Matýsek,“ prohlásila tehdy Vojtková.

 

Tagy: vztahy nemoci cukrovka


Osobnosti a filmy v článku