zavřít

Johnny Depp už nemůže vystát Angelinu Jolie

- Magazín autor: red

Mělo to být jedno z největších jiskření na filmovém plátně posledních dob. Spekulovalo se o tom, že se do sebe dokonce zamilují a že to ohrozí jejich současné vztahy, ale Johnny Depp a Angelina Jolie si při natáčení filmu Turista příliš do oka nepadli. A podle zdrojů z natáčení se dokonce musejí přemáhat, aby vzájemnou averzi dokázali potlačit před kamerou.

 

„<a href="http://www.osobnosti.cz/angelina-jolie.php">Angelina</A> má po krk <a href="http://www.osobnosti.cz/johnny-depp.php">Johnnyho</A>. Očekávalo se, že jiskření mezi nimi bude jako ohňostroj na filmovém plátně, ale v soukromí se vůbec nesnesou,“ tvrdí zdroj ze štábu.

 


<a href="http://www.osobnosti.cz/johnny-depp.php">Johnny</a> se zase nechal slyšet, že je <a href="http://www.osobnosti.cz/angelina-jolie.php">Angelina</a> příliš upjatá a sebestředná, zatímco jí vadí, že on je příliš uvolněný a pořád paří a večírkuje. A <a href="http://www.osobnosti.cz/johnny-depp.php">Johnny</A> také chodí pozdě na natáčení, což prý <a href="http://www.osobnosti.cz/angelina-jolie.php">Angelina</a> nesnese vůbec.

 

 

„<a href="http://www.osobnosti.cz/johnny-depp.php">Johnny</a> je pořád ve svém karavanu a chodí ven, jen když má točit scénu. Nevystojí, jak je <a href="http://www.osobnosti.cz/angelina-jolie.php">Angelina</a> sebestředná, jaká je to primadona a jak pořád všechny peskuje,“ dodal zdroj.