zavřít

Johnny Depp utratí sto dolarů denně jen za svíčky

- Magazín autor: red

Herec Johnny Depp je posedlý svíčkami. Denně utratí za všemožně barevné a parfemované svíce sto dolarů – asi dva a půl tisíce korun. V celém jeho domě, který si pořídil s Vanessou Paradisovou v Provence, prý musejí být stále k dispozici zásoby hořících špalíčků, válečků a koulí.

„Utratí za svíčky asi sto dolarů denně. Jeho oblíbenými jsou s vonným kořením a levandulové. Musejí hořet celý den,“ prozradil Deppův kamarád britskému magazínu Star.

Minulý týden si Johnny hrál na hrdinu. Zachránil svého kamaráda Stephena, když odcházeli z nahrávacího studia v Los Angeles. Ve chvíli, kdy k britskému zpěvákovi přistoupil muž s rozbitou lahví v ruce a požadoval peníze, Depp pohotově přiskočil a zařval na násilníka, ať okamžitě vypadne.

„Byl to extrémně nebezpečný moment. Ten chlap vypadal naprosto jako smyslů zbavený. Ale Johnny se mu zpříma podíval do očí a nařídil mu, aby vypadl. Ten chlap byl v pohodě. Podíval se na Johnnyho a řekl, že nebude okrádat kapitána Jacka, odhodil láhev a odešel,“ uvedl svědek incidentu pro britský The Sun.

Johnny pak dal muži pár dolarů a doporučil mu, aby svůj život napravil.