zavřít

John Travolta: Ukradli mi auto! Šel si popovídat s kamarádem a vůz byl fuč

- Magazín autor: red

Hollywoodskému herci Johnovi Travoltovi ukradli jeho milovaného mazla. Stal se obětí nelítostních zlodějů aut. V neděli se sedmapadesátiletému hercovi "ztratil" jeho vůz Mercedes Benz 280-SL z roku 1970, stálo v pondělním vydání novin Los Angeles Times.

Travolta si zaparkoval svůj vůz ve vilové čtvrti, kde na deset minut stavil u svého kamaráda, obchodníka s jaguáry. Když se vrátil zpět k místu, kde své auto nechal, mercedes byl pryč i s celým svým vybavením. Celá akce musela být celkem "profesionálně" odvedená. I přes fakt, že Travolta zamkl a nechal si klíče u sebe, zlodějům stačilo na odemknutí a improvizované nastartování necelých 8 minut. Jestli se jednalo o cílené zaměření herce nebo jenom náhodný tip ještě policie neví.

Místní policejní mluvčí oznámil, že na se místě nenecházeli žádní svědci, vyšetřovatelé se ale horlivě snaží přijít celé věci na kloub. Po zkouknutí několika amerických prodejců aut jsme zjistili, že cena jeho auta se mohla pohybovat přes milion korun. Když by pak zloději přidali "Tohle auto nám daroval sám velký John Travolta!" hned by cena několikanásobně stoupla.

I přesto, že pro Johna to určitě je velká osobní ztráta, jeho sbírku to zase tolik nenaruší. Ve své sběratelské garáži má zaparkovaného Rolls-Royce, Mercedes SL 500, Jaguara XJ6 a pár dalších "nudných" fordů Thunderbird. "Mám pěknou sbírku Thunderbirdů z roku `55, `56 a `57 - Americké fordy jsou prostě stará dobrá tradice." řekl v roce 2007