zavřít

Joe Jonas z Jonas Brothers předčasně oslavil své narozeniny v Las Vegas

- Magazín autor: red

Joe Jonas z populární pop-rockové skupiny Jonas Brothers byl tak nedočkavý, že své 22. narozeniny oslavil dříve. Rozjel to ve velkém.

zdroj: Profimedia.cz

Narozeniny má až 15. srpna, ale oslavovat začal už v sobotu. První zastávka byla v Liquid Pool Lounge, kde strávil se svými přáteli ve VIP sekci celé odpoledne. Areál měl bazén, tak není překvapením, že se houf mladých fanynek Jonas Brothers snažil zahlédnout Joea a jeho „plavecký oblek“.

Po zábavném odpoledni na sluníčku Jonasovi asi vyhládlo. Rozhodl se tedy, že navštíví restauraci v luxusním hotelu Bellagio. Vařila mu údajně Akira Back, šéfkuchařka slavné japonské restaurace Yellowtail. Po večeři si se svými přáteli dal pár her Blackjacku v Deuce Lounge, kam za sebou přitáhl další dav fanynek.

Zdroj uvedl, že Jonase pronásledoval dav 20 dívek, které po něm chtěly autogram a společnou fotografii. Po autogramiádě a focení se Joe konečně dostal do Haze Nightclubu, kde měl pro zúčastněné překvapení. Zahrál jim pár písniček ze svého nového sólového alba Fast Life. Představení skončilo v půl třetí ráno. Potom se rozhodl zajít si do VIP salonu, kde byl údajně spatřen ve společnosti mnoha krásných dívek.

Zúčastnění měli pro Joea také malé překvapení. Dostal narozeninový dort ve tvaru jeho oblíbeného barevného elektrického piana. „Úplně ho to překvapilo. Měl z toho velkou radost.“ uvedl jeden z přítomných.

Joe Jonas tak oslavil svůj nový rok života a  další rok by pro něj měl být také úspěšný. Brzy se totiž přidá k Britney Spears a bude ji doprovázet v jejím evropském turné.