zavřít

Jodie Foster se veřejně přiznala, že je lesba !

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Strhujícím proslovem uchvátila všechny přítomné.

Nespočet lidí dojala řeč padesátileté herečky Jodie Foster, která převzala na 70. udílení cen Zlatých Glóbů cenu za celoživotní dílo. Při této příležitosti pronesla k publiku proslov, ve kterém se přiznala ke své homosexuální orientaci. „Myslím, že mám náhlou potřebu říci něco, co jsem doposud veřejně říci nedokázala,“ začala herečka nervózně a pokračovala tím, že v životě nežila jinak, než jako homosexuální žena.

Jodie_Foster_2

Mnoho dojatých kolegů neudrželo své emoce na uzdě, a Jodie dopravázeli bouřlivým potleskem a slzami v očích. Podporu má mezi známými osobnosti u Seleny Gomez, Rosie O'Donnella, nebo také u Rickyho Martina. „Bylo to naprosto úžasné. Myslím, že to byl pravděpodobně jeden z mých nejoblíbenějších proslovů od té doby, co sleduji udílení cen Zlatých Glóbů, což je od mých deseti let. Myslím, že to bylo moc pěkně a dobře řečeno“, potvrdila Selena Gomez.

Jodie Foster, která začala svou kariéru již ve třech letech, se proslavila hlavně rolí v psychothrilleru Mlčení jehňátek, ale zářila i v dalších filmech, jako je Taxikář, Znásilnění, Úkryt a další.

Tagy: cena ocenění Zlaté Glóby


Osobnosti a filmy v článku