zavřít

Jiří Pomeje se stane téměř v padesáti poprvé otcem

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

A je to venku! Známý český moderátor, který nedávno ukončil svou misi ve VIP zprávách na Primě a v rádiu Frekvence 1, se stane poprvé otcem.

zdroj: Profimedia

Osmačtyřicetiletý herec, moderátor a producent Jiří Pomeje se teprve nedávno oženil se svou o čtyřiadvacet let mladší přítelkyní Andreou a už se jim podařilo dokonce splodit potomka. Přitom ještě na začátku měsíce nafotili sexy fotky pro deník Blesk a už tam se přiznali, že na miminku intenzivně pracují.

Jirka se v rozhovoru, který předcházelo ono focení, přiznal, proč je Andrea pro něj ta pravá: "Jsem chlap, takže na první pohled to byla samozřejmě její krása a sex-appeal. Dostala mě ale taky svou upřímností. Zjistil jsem, že je to hrozně chytrá holka, se kterou máme společná témata. To nejdůležitější se ale ukázalo časem. Že je Andy parťák, to jsem s žádnou ženskou nikdy nezažil. Jeden pro druhýho jsme oporou."

Jiří Pomeje VIP zprávy zdroj: tisková zpráva

Jejich snažení o miminko dopadlo úspěšně a Andrea již v podolské nemocnici absolvovala vyšetření na konci trimestru. "Dnes jsem byla na screeningových, tedy genetických testech, které dopadly dobře. Ale měla jsem celý týden strach," přiznala nastávající maminka.

Jirka je šťastný, že se mu povedlo vyvrátit myšlenku, že je neplodný a zároveň by si velmi přál holčičku Aničku.

Tagy: těhotenství blesk dítě focení


Osobnosti a filmy v článku