zavřít

Jiří Langmajer byl nachytán s mladinkou herečkou ze seriálu Vyprávěj

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Herec je sice oficiálně ve vztahu s moderátorkou Adélou Gondíkovou, ale to mu nebrání se tajně scházet s o třiadvacet let mladší herečkou Eliškou Křenkovou.

zdroj: tisková zpráva

Šestačtyřicetiletý Langmajer je známý svou slabostí pro osoby něžného pohlaví a své o tom ví i jeho stále ještě manželka Kamila. I když už je legendárnímu vojákovi Koubovi z filmu Copak je to za vojáka téměř půl století, nebojí se románku ani s o dvě generace mladší milenkou. On vztah sice popírá, ale fotky, které veřejnosti poskytl Blesk.cz, mluví jasně. "To nebylo kamarádské posezení. Na obou bylo vidět, že se znají dobře, a docela to mezi nimi jiskří," prozradil zdroj Blesku.

Doteky rukou, tváře a pohledy z očí do očí, to nemohla být jen kolegiální schůzka. Je pochopitelné, že ho mladá herečka upoutala, málokdo by v ní poznal tu šedou myšku Vendulu z Rafťáků, kde se poprvé dostala do podvědomí veřejnosti. Od té doby výrazně dospěla a zkrásněla, takže může lovit koho chce.

Eliška Křenková zdroj: tisková zpráva

Kromě Rafťáků z roku 2006 si Eliška zahrála i v seriálech Ulice a Vyprávěj a její poslední největší role byla ve filmu Muži v naději, kde natáčela s Bolkem Polívkou a Jiřím Macháčkem.

S Langmajerem se v žádném filmu či inscenaci nesetkala, proto je záhadou, kde se dali dohromady. S jeho bratrem Lukášem si zahrála právě ve filmu Muži v naději, čili je pravděpodobné, že je seznámil právě on. Ať je to jakkoliv, nikdo se k tomu zatím nechce vyjadřovat a je otázkou, zda z toho Adéla Gondíková vyvodí následky, nebo bude vše opět odpuštěno, protože to není poprvé a možná ani naposledy.

Tagy: nevěra


Osobnosti a filmy v článku