zavřít

Jessica Alba si pořídila nové mimčo!

- Magazín autor: red

Jessica Alba a její manžel Cash Warren přivítali do své rodiny dalšího potomka - malou holčičku Haven Garner Warren.

"Ahoj všichni. Doufám, že si užíváte víkend. Cash a já máme to potěšení vám oznámit narození naší dcery Haven Garner Warren. Velká sestra Honor nemůže být z nového přírůstku do naší rodiny nadšenější,“ napsala Alba na své officiální Facebookové stránce. "Narodila se v sobotu a váží 3,1 kg a měří 48 centimetrů,". Pokud si však budete chtít samotný příspěvěk najít sami, přejeme vám hodně štěstí. Její facebooková "zeď" se totiž hemží tisíci odkazy s gratulacemi.

"Děkuji za všechnu vaší podporu v době mého těhotenství," pokračovala na své stránce. "Znamená to pro mě hrozně moc." Poprvé svoje těhotenství vyhlásila krásná Jessica v únoru - jak jinak než na Facebooku a Twitteru. Manžel Warren se za to také nestyděl a na svém Twitteru tehdy napsal. "Nemůžu ani popsat, jak jsou pozitivní tweety důležité. Úsměv od ucha k uchu."

Se svým nynějším manželem, asistentem režie Cashem, se Alba seznámila před sedmi lety. Natáčela tehdy snímek Fantastická čtyřka. Warren tehdy neviditelné ženě prostě nemohl odolat. To my sice také ne, dvaatřicetiletý Cash jí byl ale zřejmě o něco blíž. Alba se za Warrena provdala 19. května 2008 v Los Angeles. O necelý měsíc později, 7. června, mu porodila Marii Honor - teď už starší sestřičku Haven.

I po svém těhotenství ale Jessica nezapomíná myslet na svou kariéru. Nadšenci filmu Sin City z roku 2005 můžou jásat. Jessica si totiž zahraje v jeho dalším pokračování, které by se do našich kin mělo dostat do dvou let. Zahraje si bok po boku s hvězdami jako jsou Clive Owen, Mickey Rourke, Antonio Banderas nebo Rachel Weisz.