zavřít

Jennifer Lopez je lakomá. Své bývalé škole nechce dát ani dolar

- Magazín autor: red

Škola v newyorském Bronxu Holy Family School zuří. Její bývalá žačka Jennifer Lopez inkasuje dvanáct milionů dolarů jako porotkyně soutěže American Idol, ale škole odmítá přispět, i když se potýká ve vážných finančních problémech a žádá o pomoc. Lopez přitom proslula jako zpěvačka také songem Jenny From the Block, v němž zpívá, že je pořád obyčejnou holkou z Bronxu.

Jennifer nám neposlala ani cédéčko. Její matka Lupe byla úžasná, byla to roztomilá žena a úžasná na děti. Když se Jennifer stala slavnou a bohatou požádala jsem Lupe, jestli by Jennifer nemohla přispět škole ve svém jméně. Lupe jen řekla: Ach, ach. To jsou její peníze a tak to je,“ tvrdí ředitelka školy Claire La Temp.

A teď v době recese by byla vděčná za cokoli. Zálusk má ale na jeden šperk.

„Recese tvrdě zasáhla rodiče. Mnoho z nich jsou svobodné matky. A spousta z nich přišla o práci. Mám tam matku, která pracovala v nemocnici pětadvacet let a teď je bez práce. Pro rodiny je těžké utáhnout školné. Pořád se ale modlím, že nám jednou daruje zásnubní prsten s růžovým diamantem, který dostala od Bena Afflecka,“ dodala La Temp.