zavřít

Jennifer Aniston zlobila. Stala se ještě atraktivnější než kdy dřív

- Magazín autor: red

Jennifer Aniston, známá svou nevinností, zřejmě získá úplně novou reputaci. Ve své nové komedii, Šéfové na zabití, si zahraje pěknou potvoru. Její role sladké Rachel ze seriálu Přátelé, se promění do role zubařky-nymfomanky, která sexuálně obtěžuje svého asistenta.

A Jennifer přiznala, že si musela trochu hrábnout do svých vlastních fantazií, aby role vypadala věrohodně. Když mluvila o svém vžití do postavy doktorky Julie Harris, řekla: „Byla to neskutečně zábavné a osvobozující,". V roli se pak zřejmě velmi vyžila. "Když hrajete postavu které je tak nestydatá a tyranizující, nemít zábrany si prostě musíte užít."

Do teď si udržovala velmi slušný obrázek. Jsou to právě Šéfové na zabití, kde nadává, vypráví sprosté vtipy, znásilňuje a běhá nahá po kanceláři. Na nás divácích je rozhodnutí. Je to změna k dobrému nebo špatnému?

Její filmově prořízlý jazyk však dostal své místo i mimo plátno. V rozhovoru, kdy se herečky (42) ptali, kde v sobě našla tolik odvahy vzít takovou, pro její styl, riskantní roli, odpověděla: Když stárnete, začínáte se ve svém těle cítit mnohem lépe. Jste spokojená s tím, kým jste a získáte takový ten "se*u na to" přístup". Možná to tedy znamená, že čtyřicítkou začíná období ještě mnohem šílenější, než je třeba puberta.