zavřít

Jennifer Aniston: Nenávidím randění

- Magazín autor: red

Herečka Jennifer Aniston nemůže najít toho pravého, ale vyhlídky na změnu nemá zrovna nejlepší. Hvězda seriálu Přátelé totiž nenávidí randění, takže na ně prostě nechodí. V minulosti prý musela často vybruslit z nepovedené schůzky tak, že se vymluvila na volání přírody, ale místo na záchod šla rovnou na ulici.

„Randění mě štve. Nerozumím mu. Byla jsem na schůzkách, u kterých jsem se musela omluvit, že potřebuju na záchod, ale místo toho jsem rychle utekla z restaurace hlavním vchodem. Myslím, že při první schůzce je lepší, když se to instaluje v situaci, kdy se můžete uvolnit, být otevření, dozvědět se o dotyčném spoustu věcí a nemusíte se obávat toho, co se může a nemůže stát,“ přiznala Jennifer.

Jednačtyřicetiletá kráska má smůlu v lásce posledních pět let. Od rozvodu s Bradem Pittem, který ji opustil kvůli Angelině Jolie, s žádným mužem dlouho nevydržela. Ovšem flintu do žita nehází. Jennifer věří, že láska si najde ji, že není třeba hledat lásku.

„Láska si vás najde, musíte být otevření a čekat na balíček, který vám bude doručen. Lidé si sní o tom, jak a kdy se to stane, ale nedá se to předpovědět,“ věří Aniston.