zavřít

Jennifer Aniston je potetovaná. Důvod? Zemřel jí pes

- Magazín autor: red

Jennifer Aniston má první tetování Je to její první. Budou časem i další? To asi záleží na tom, kolik psů plánuje mít. Jennifer totiž šokovala svět původem jména, které se objevilo na jejím kotníku...

Hollywoodská hvězda Jennifer Aniston má svoje první tetování. Na vnitřní straně jejího kotníku se před několika týdny objevilo slovo „Norman". Že by jméno přítele? Kdepak, tím je přeci o tři roky mladší herec Justin Theroux! Spekulace o původu jména utnulo až vyjádření herečky pro časopis People. Norman je jméno psa, který své paničce zemřel letos v květnu. Byl to Welsh teriér a Jennifer ho měla celých patnáct let. „Je to pro něj takový slib věrnosti.. Navždy," řekla herečka v interview s ET Canada.

Bývalá hvězda seriálu Přátelé se drží svého hesla, že muži přicházejí a odcházejí, „což se nedá se vztahem se psem porovnávat", řekla před časem herečka časopisu The Sun.

Mimo seriálu Přátelé zářila herečka v nejbližší době v komediích Exmanželka za odměnu, Až tak moc tě nežere, nebo Zkus mě rozesmát.