zavřít

Jennifer Aniston a Justin Theroux: Bydlet spolu? Proč ne!

- Magazín autor: red

Jennifer Aniston se svým přítelem Justinem Therouxem udělali velký skok ve svém vztahu. Oficiálně se k sobě nastěhovali a budou bydlet spolu.

Prozatím se rozhodli pronajmout si dům. Mezitím budou nadále hledat své pravé „hnízdo lásky“, které by v budoucnu chtěli koupit. Zdroj uvedl: „Jen a Justin se velice těší na to, až budou moct spolu bydlet ve svém novém společném domě.“ Ještě aby ne.

Údajně si hledají společný domov už nějaký ten den zpátky. Než ho ale doopravdy najdou, provizorně si pronajali menší dům v luxusní části Hollywood Hills v Los Angeles. Nic velkého.

Aniston (42) se v červenci vystěhovala ze svého domu v Beverly Hills. Dům byl pro ni až moc velký a bylo načase to zjednodušit. Prodal se téměř za 650 milionu korun a "problém" byl vyřešen.

Pracovník realitní kanceláře uvedl, že si Aniston začala pronajímat dům v Hollywood Hills začátkem srpna. Pár má zde soukromí, dřevěnou podlahu, bazén, saunu a místo, kde můžou shlížet na krásu „Města Andělů“.

Pronajmutý dům Aniston a Therouxe

Po tom, co se vrátili z romantické dovolené na Hawaii, zaznamenali jejich společní přátelé velké změny. „Ona a Justin vypadají společně velice šťastně a uvolněně. U stolu se dokonce políbili.“ tvrdili.