zavřít

Jane Fonda natočí další fitness DVD pro ženy

- Magazín autor: red

Je jí dvaasedmdesát a má za sebou několik náročných operací, přesto si Jane Fonda stále věří a hodlá začít opět natáčet fitness DVD, která budou ukazovat nejlepší cvičební plány pro udržení štíhlé a pevné postavy. Jane se ale zaměří především na ženy svého věku, pro něž prý je podobných materiálů minimum.

Jane přitom proslula jako propagátorka cvičebních videokazet v osmdesátých letech. V USA téměř nebylo ženy, která by s Fondou před obrazovkou necvičila.

„Natočíme to někdy uprostřed března. Já se budu snažit získat publikum, na které se zapomíná, mou věkovou skupinu a silné ročníky. Já chci pro cvičení získat především lidi, kteří s tím přestali nebo nikdy necvičili,“ přiznala Jane.

Její první videokazety vznikaly v osmdesátých letech doslova na koleně. Byly to v podstatě amatérské záběry. „Neměli jsme rozpočet, kadeřníka ani maskéry. Všechno jsme si dělali sami, já napsala scénář na lyžařském výletě v Calgary, psala jsem to tehdy přímo na zemi hotelového pokoje,“ vzpomíná Fonda na dobu před více než dvaceti roky.

Tagy: jane fonda