zavřít

Jake Gyllenhaal: Tobey Maguire je můj brácha

- Magazín autor: red

Herec Jake Gyllenhaal sice svou starší sestru Maggie miluje, ale vždycky si přál mít bratra. Toho mu nedali rodiče, ale potkal ho až v Hollywoodu. Nevlastního sourozence mu supluje kolega Tobey Maguire, s ním si prý devětadvacetiletý hrdina Zkrocené hory skvěle rozumí a navíc spolu najdou řeč i při sportu.


„Skvěle spolu vycházíme, hrajeme spolu basketbal. On není jen skvělý herec, ale je také skvělý producent. Do všeho jde na sto procent,“ vyznal Jake Tobeymu slova obdivu.

A právě Maguirova profesionalita inspirovala v práci také Gyllenhaala. „Už nevěřím, že bych mohl točit nějaký film, kdybych se o něj nezajímal naplno, kdybych neměl zájem o další lidi účastnící se toho projektu. Nemyslím, že můžu být dobrý, když se prostě vzájemně neovlivňujeme,“ dodal Jake.

Komentovat rozchod s kolegyní <a href="http://www.osobnosti.cz/reese-witherspoon.php">Reese Witherspoon</a> přímo nechtěl, ale se vším je prý smířený. „O čemkoli jsem si snil a v cokoli doufal ve své kariéře i osobním životě, vyšlo jinak v celé řadě věcí, ale líbí se mi to tak.“