zavřít

Jake Gyllenhaal: Svaly jsem získal při sprchování

- Magazín autor: red

Vtipálek Jake Gyllenhaal si zase utahoval z novinářů, kteří ho neustále častují otázkami, jak získal tak mohutnou svalovinu pro roli ve filmu Prince of Persia. A bývalý milenec Reese Witherspoon uvedl, že to bylo neustálým sprchováním. Zatímco šamponování prý zvětšuje bicepsy, tření těla mýdlem zase prsní a břišní svaly.

Jake má v roli prince také hustou dlouhou hřívu. „Začalo to, když mi narostly dlouhé, opravdu dlouhé vlasy. Velmi dlouhé. Úžasné bohaté lokny a já si je musel denně mýt. Umýt, šamponovat a pak kondicionér. Mytí zlepšuje bicepsy a kondicionér zase tricepsy. A razantní třetí celého těla mýdlem vám skutečně vyrýsuje břišní a prsní svaly. A když při koupání děláte navíc dřepy, máte to!“ vtipkoval Jake během kanadského televizního interview.

V čem však prý <a href="http://www.osobnosti.cz/reese-witherspoon.php">Gyllenhaal</a> nevtipkuje, je, že všechny kaskadérské kousky podstoupil sám bez dubléra.

„Pro mě bylo fakt důležité, abych je byl všechny schopen natočit sám,“ tvrdí <a href="http://www.osobnosti.cz/reese-witherspoon.php">Jake</A>.