zavřít

Jake Gyllenhaal snědl červa v seriálu Nutné k přežití

- Magazín autor: red

Dobrodruh a spisovatel Bear Grylls je průvodcem seriálu Nutné k přežití. Už zdolal mnoho překážek a byl na místech, kde by se obyčejný člověk neopovážil. Tentokrát si do svého pořadu pozval společníka. Není jim nikdo jiný než herec Jake Gyllenhaal.

Na rozdíl od Beara je Jake v absolutně cizím prostředí, ve kterém nikdy nebyl. V prvním díle nové série vysílané na Discovery Channel se hostující hvězda Gyllenhaal přidal s dobrodruhem na dvoudenní túru napříč Islandem.

Oba budou cestovat terénem, který je převážně pokrytý horami, ledovcem a ledovou vodou. Budou muset zdolat jedny z nejhorších podmínek pro člověka a vše jen pro to dobrodružství.

Zatímco Grylls (37) sbírá jídlo před přechodem přes mrazivou řeku, Gyllenhaal pouze s údivem kouká na hostinu. Bude se skládat jedlým kořenem, který je mimochodem Vikingská delikatesa. Hlavní chod bude Gryllsova specialita – červ.

Gyllenhall se bude prokousávat Islandem v premiéře nové řady Nutné k přežití v pondělí 11. července v 21:00 ET na Discovery Channel.