zavřít

Jak to bude se studii Ewy Farne? Škola a práce jdou jen těžko skloubit

- Magazín autor: Tevi

Její kariéra jí zabírá prakticky všechen čas, přesto své studium nevzdává. Jak Ewa skloubí školu a práci?

Dvacetiletá zpěvačka polského původu Ewa Farna má neustále co dělat. Aby stihla skloubit všechny své aktivity, musí se pořádně otáčet. V současné době by měla nastoupit do druhého ročníku vysoké právnické školy v polské Varšavě. Bohužel pro ni ale ze začínajícího školního roku není vůbec nadšená.

Ewa Farna

Vzhledem k tomu, jak má nabitý program koncerty a jinou prací, nezbývají jí na školu ani čas ani síly. Své studium proto horko těžko propojuje se zpěvem a proto aktuálně bilancuje nad loňským školním rokem. Na studium si tehdy vyhradila dva dny, kdy létala do školy a pak zpět. Zbytek týdne měla pracovní. Takovýto stres jí působil ale poměrně vážné zdravotní problémy.

Ewa Farna

Po těchto zkušenostech Ewa zcela vážně rozmýšlí, že přejde na individuální studijní plán, aby ve škole nemusela trávit tolik času a navštěvovala ji méně.  Představa dalších čtyř let na vysoké ve stejném presu jako loni Ewu upřímně děsí a nechce obětovat své zdraví ani nervy. V listopadu Ewě vyjde české album a chystá koncerty pro slovenské fanoušky.

Tagy: fanoušci studium vysoká škola


Osobnosti a filmy v článku