zavřít

Jak na Milu Kunis? Vtípkujte a máte šanci!

- Magazín autor: red

Mnozí si pokládají otázku, jak zaujmout ženu, jako jeMila Kunis. Není to přitom až tak těžké. Musíte být jednoduše vtipní.

Podle sedmadvacetileté herečky je humor úžasná vlastnost. Odpověděla tak na otázku v rozhovoru s British Glamour, které vlastnosti ji přijdou atraktivní. Mila na sebe také prozradila, že se jí líbí, když si člověk dokáže dělat srandu sám ze sebe. Dále má ráda satiru a sarkasmus.

Justin Timberlake je nesmírně vtipný člověk. Hodně jsme se na scéně zasmáli.“ Herečka ovšem zdůraznila, že pověsti o jejich vztahu nejsou pravdivé.

Scéna na jevišti při živém vysílání MTV Movie Awards může ovšem dokazovat opak. Mila ale nepřestává popírat a říká, že to byl nápad televize. „Myslím, že to bylo vtipné a lidi to pobavilo. Nic víc v tom nebylo.“

Každopádně podle médií má teď Mila dost napilno. Dávají ji dohromady s kýmkoliv se objeví na veřejnosti. „Tím, že jsem svobodná, nemůžu být sama v pokoji s mužem, aniž by mě s ním další den média nedala dohromady.“ uvedla. Dělo se tak údajně celých šest měsíců po premiéře filmu Černá labuť.

Herečka si ale na všechnu tu pozornost nestěžuje. Přišlo ji docela vtipné, když ji televizní stanice Spike TV vyhlásila nejvíc sexy ženou. „Je to šílené, vůbec mi to vlastně nevadí a jsem za to ráda. Pokud někomu připadám atraktivní, bůh jim žehnej. Myslím, že je to fantastické.. Přátelé se mi za to ale smějí.“