zavřít

Hvězda seriálu Ztraceni Matthew Fox zmlátil řidičku autobusu

- Magazín autor: red

Matthew Fox se v sobotu dostal do slušných potíží. Bývalá hvězda seriálu Ztraceni je vyšetřován pro údajné ublížení na zdraví. V americkém státu Ohio napadl nebohou řidičku autobusu.

Fox se údajně chtěl dostat do slavnostního autobusu, na který ovšem nebyl pozván. Do cesty se mu postavila řidička autobusu. To si herec zřejmě nenechal líbit a řidičku autobusu několikrát udeřil mezi nohy a do prsou.

„Jenom na mě zíral s otevřenou pusou, aniž by něco říkal. Sdělila jsem mu, že musí odejít z mého autobusu.“ uvedla řidička autobusu Bormann. „Místo toho se ke mně sklonil a začal mně pěstí mlátit do rozkroku a do mých prsou. Bránila jsem se a vrazila jsem mu pěstí do obličeje.“ To byl podle řidičky jediný způsob, jak se bránit proti muži, který bije ženu. Kdyby měla čas se zamyslet, mohla zpěvákovi dát pořádně zavyučenou a směřovat svůj "výpad" o něco níž. To bychom aspoň udělali my, kdyby nás Mathew začal na ulici z ničeho nic mlátit.

Herce hrdinsky zadržel policista mimo službu a převezl ho na policejní stanici. Mluvčí policie v Clevelandu potvrdil, že k nim byl Fox převezen. Zatčen však nebyl. Z vazby ho odvezl jeho kamarád a spolu pak odjeli taxíkem do hotelu.

Celou záležitost momentálně vyšetřuje policie. Bormann (řidička autobusu) se sejde se svým právníkem a s největší pravděpodobností podá žalobu. Herce by pak čekalo dvojnásobné množství problémů. Nejen že uhodil řidičku do intimních míst, Bormann údajně udeřila herce tak silně, že si o jeho obličej zlomila ruku.

Herec ani jeho mluvčí nebyli k sehnání a tak nebylo možné získat oficiální prohlášení.