zavřít

Hvězda mladých dívčích srdcí dospěla do plnoletosti

- Magazín autor: red

Dnes je speciální den pro Justina Biebera. Na papíře už je z něj konečně muž. Dnes totiž slaví osmnácté narozeniny.

Justin na sebe poprvé upozornil na serveru YouTube, kam nahrál svá amatérské videa. A tím si parádně nastartoval celou svou kariéru. Všiml si ho zpěvák a rapper Usher, se kterým Justin samozřejmě nemohl odmítnout spolupracovat. Věci kolem mladého Justina se rázem daly do pohybu.

Spoluprací se zrodilo jeho první album My World. Hned prvním singlem zvaným Baby si zajistil Bieber neuvěřitelný úspěch. Píseň se dostala v březnu 2010 na třetí místo v britské hitparádě. Momentálně je video Baby nejsledovanějším a nejvíce komentovaným videem na YouTube.

Na své narozeniny se zpěvák objevil v show Ellen kde prozradil co dostal k svým narozeninám. Jakožto američan mohl Justin řídit už od svých šestnácti let, nicméně až do dnes se vozil "pouze" autem značky Ferrari. Správné milionářské auto dostal až k narozeninám. Od dnešního dne bude Justin zasedat za volant luxusního sportovního hybrida Fisker Karma. Jeho manažer věří, že tvrdě pracoval a tak si auto zaslouží. Fisker Karma se zatím vyrábí ve velmi omezeném množství. První z nich náleží Leonardovi DiCapriovi a na čekacím listě jsou také Al Gore a Colin Powell.

Justin Bieber a jeho Fisker Karma

Aby to ale Bieberovým fanynkám nebylo líto, osmnáctiletý zpěvák má pro své fanoušky také jeden dárek -oznámil, že jeho nový singl „Boyfriend“ vyjde 26. Března.