zavřít

Hugh Grant se přestane od Nového roku usmívat

- Magazín autor: red

Britský herec Hugh Grant je vtipálek a vtipálkem zůstane. Žertoval teď opět s novináři, kteří se ho ptali, jaké si vzal do nového roku předsevzetí. A Hugh oznámil, že po Silvestru se přestane usmívat. Zubatý škleb je přitom jeho trademark a představit si Hugha bez věčného úsměšku podle kolegů nelze.

"Rozhodl jsem se, že se už nikdy neusměju. A to jen proto, že mi někdo řekl, že tak vypadám tlustý,“ odpověděl britskému listu Daily Express.

Hugha v novém roce čeká také padesáté výročí narození a řada otázek z médií tudíž směřuje k jeho věku, vizáži a životnímu stylu. „Měl bych se usadit. Je to všechno jen má chyba, měl jsem několik skvělých partnerek. Nevím, jak se s tím vyrovnat,“ prohlásil nedávno Hugh.

Na věku ho prý nejvíc trápí, že se na něj pořád někdo ptá. On sám si ho neuvědomuje a bojuje s ním například tak, že chodí na cvičení jen s mladými dívkami. „Začal jsem právě cvičit Pilates, abych zůstal mladistvý. Chodím do jednoho studia v Londýně, kam chodí spousta mladých atraktivních dívek a jeden smutný, starý muž s kocovinou, kdož jsem já. Nevím, jestli to skutečně funguje. Viděl jsem jednou svou fotku v novinách a u toho byl titulek, že vypadám přesně na svých 49 a také velmi unaveně a vypaseně. Vypaseně! To mě zdrtilo,“ přiznal britský herec magazínu Hello!.

Tagy: hugh grant