zavřít

Hugh Grant: O Vánocích jsem se naučil zabíjet

- Magazín autor: red

S krví a zabíjením má Vánoce spojené herec Hugh Grant. Když mu bylo šest, dědeček mu poprvé vyrobil na svátky lidskou figurínu a vložil mu do ruky pušku. Hugh se pak se svými sourozenci učil střílet a zabíjet. Dědeček ze Skotska pak prý byl dokonce tak invenční, že figuríny opatřil i falešnou krví.

„Můj děda byl voják a myslel si, že je velmi důležité naučit děti, jak se zabíjí. Strávil klidně celé léto výrobou lidských figurín z kartonových krabic, které pak rozmístil po celé své farmě, a pak nás oblékl do kiltů, protože jsme se museli oblékat jako on a on nosil kilt stále. A pak nás na tu farmu vzal a museli jsme střílet tyto lidi,“ zavzpomínal Hugh na vánoční tradici z dětství.

Mnohdy se však ze střílečky stal krvavý masakr. „Vyrobil také umělou krev a nalil ji do lékovek a ty pak připevnil k obličejům, takže když jste je zasáhli správně přímo do středu obličeje, krev explodovala. Sice to dnes asi není klasická metoda výchovy dětí, ale je to užitečné. Já jsem to miloval!“ dodal populární britský herec.

Tagy: hugh grant