zavřít

Hrdinky Sexu ve městě mají 115 milionů milenců, spočítali epidemiologové

- Magazín autor: red

Zdá se vám, že dvacet sexuálních partnerů není tak moc? Pak vězte, že podle epidemiologů jste spali nepřímo s dvaceti miliony lidí. S každým partnerem totiž přijímáme všechny mikrobiální kultury a choroby, které měli všichni, s nimiž dotyčný spal před námi. A také proto teď britští experti spočítali, že čtveřice Carrie, Miranda, Samantha a Charlotte ze Sexu ve městě spaly nepřímo se 115 miliony mužů.


Za celou dobu seriálu a dvou filmů totiž vystřídaly hlavní hrdinky 94 milenců. Nejvíce měla Samantha v podání Kim Cattrallové. Ta měla jednu ženu a čtyřicítku mužů, takže nepřímo spala s 53 709 413 lidmi.

Carrie v podání Sarah Jessiky Parker se nepřímo vyspala s 21 325 861 partnery, protože fyzicky měla v seriálu osmnáct mužů. To samé prožila i Charlotte v podání Kristin Davis. A konečně třetí Miranda, již hraje Cynthia Nixon, měla se svými sedmnácti sexuálními partnery nepřímo sex s 19 787 229 lidmi.


Počet nakažených pohlavní chorobou v posledních letech roste. Podle epidemiologů mezi roky 2006 a 2008 došlo k nárůstu nakažených o deset procent.

Tagy: Sex ve Městě