zavřít

Hrady CZ znají kompletní program, startuje se 10. července na Točníku


Hudebně-kulturní festival Hrady CZ vstupuje do jedenáctého ročníku. Na osmi zastávkách vystoupí např. Tomáš Klus, Chinaski, Mandrage, No Name, Čechomor, Wanastowi Vjecy, Monkey Business nebo Anna K.

zdroj: Ireport

Festival Hrady CZ letos vstupuje do druhé desítky svého konání s několika změnami. Organizátoři přidali jedno pódium a budují větší a komfortnější areály na Kunětické hoře a na louce v podhradí v Bouzově. Během léta bude festival putovat vždy v pátek a sobotu po českých a moravských památkách, konkrétně Točníku, Rožmberku nad Vltavou, Kunětické hoře, Švihově, Veveří, Bouzově, Hradci nad Moravicí a Bezdězu, kde svou pouť uzavře 29. srpna.

Program festivalu, na němž dále vystoupí například PSH, Skyline, Wohnout, Inekafe, Visací zámek, Mig 21, Tata Bojs, Xindl X a další umělci, proběhne v pátek i v sobotu vždy na dvou scénách. V pátek koncerty začnou v 18 hodin a návštěvníci si budou moci užít vždy šest koncertů. V sobotu se areál festivalu rozezní již před polednem v půl dvanácté. Milovníci karnevalových masek nezůstanou ochuzeni ani letos, vyhlášení těch nejlepších se bude konat vždy v pátek ve 22 hodin.

Permanentky na festival Hrady CZ lze do 31. května zakoupit za sníženou cenu 580 Kč. V nabídce jsou i speciální balíčky s ubytováním ve VIP Hradních kempech za aktuální cenu 730 Kč. Od 1. června cena vstupenek poroste.


TERMÍNY A MÍSTA:

10. - 11. 7. Točník
17. – 18. 7. Rožmberk nad Vltavou
24. - 25. 7. Kunětická hora
31.7. - 1. 8. Švihov
7. - 8. 8. Veveří
14. - 15. 8. Bouzov
21. - 22. 8. Hradec nad Moravicí
28. - 29. 8. Bezděz

Odkaz na hudební novinky iREPORTOsobnosti a filmy v článku