zavřít

Hilton přiznala, že vezla v autě kokain. Do vězení nemusí

- Magazín autor: red

Paris Hilton přiznala, že kokain objevený v jejím autě při silniční kontrole, byl skutečně její. A za doznání viny nemusí do vězení. Soudce jí ale oznámil, že má roční podmínku a že ji na stejný počet měsíců okamžitě pošle do vězení, i když provede byť sebemenší přestupek v podobě parkování v zakázané zóně.


Kokain u dědičky objevila silniční policie minulý měsíc v Las Vegas. Balíček s necelým gramem drogy vypadl skandalistce z kabelky, když hledala doklady. Policie si balíčku všimla a okamžitě Hilton zatkla. Ona pak při výslechu tvrdila, že si kabelku půjčila a tudíž ani drogy nejsou její.

U soudu v Las Vegas v pondělí 20. září ale právník David Chesnoff uvedl, že jeho mandantka lhala a že drogy byly její. Dostala za to podmínečné odnětí svobody na jeden rok s ročním odkladem, dvě stě hodin veřejně prospěšných prací a pokutu dosahující v přepočtu více než osmatřicet tisíc korun.

Kvůli drogám přitom byla Hilton zatčena tento rok už potřetí. „Smyslem tohoto stání je změnit vaše chování. Vězení Clark County Detention Centre není žádný hotel Waldorf Astoria,“ varoval Hiltonovou soudce Joe Bonaventure.