zavřít

Helen Mirren pózovala nahoře bez pro magazín New York

- Magazín autor: red

Herečka Helen Mirren podepsala smlouvu s vlastním manželem Taylorem Hackfordem a natočila s ním film o americkém nevěstinci Reno, slavném vykřičeném domě ze sedmdesátých let. Ve snímku Love Ranch přitom ztvárnila hlavní roli bordelmamá. Před natáčením ale bez měsíce pětašedesátiletá britská hvězda musela absolvovat pobyt ve skutečném nevěstinci. Teď už je tak otrlá, že se nechala nafotit nahoře bez pro americký magazín New York.

Hackford přinutil Helen, aby strávila v nevěstinci Mustang Ranch jednu noc. „Já jsem mu řekla jasně: Nepůjdu na noc do žádného bordelu! Nakonec jsem ale souhlasila. Nejvíc mě udivilo, jak rychle si člověk zvykl na všechny ty robertky kolem a na pouta s růžovým peřím. Do hodiny už vám to přijde úplně normální,“ přiznala Mirrenová.

Nositelka britského šlechtického titulu Dáma (Dame) nemá se sexualitou a nahotou problémy, přesto i pro ni byl první styk s prostitutkami trochu rozpačitý. Velmi rychle se s nimi ale spřátelila.

„Jsem prostě hodná a slušná holka, co se snažila být trochu nemravou,“ dodala Helen, již magazín New York přesvědčil k pózování ve vaně. Tam ji fotil mistr Juergen Teller.

Tagy: helen mirren