zavřít

Helen Mirren: Jednou jsem vzteky urvala telefonní přístroj se zdi

- Magazín autor: red

Herečka Helen Mirren je prý klidná a kultivovaná. Naštvanou a zuřící ji vidí její blízcí jen zřídka. Když se ale rozčilí, pak prý pořádně, vidí rudě a má sílu jako pár volů. Jednou na její záchvat vzteku doplatil veřejný telefonní automat, který dokázala servat se zdi.

zdroj: Archiv

„Jsem ve skutečnosti docela poddajná, ale někdy se přestanu ovládat. Vidím doslova rudě a jako by mi měla explodovat hlava. Často začnu křičet v takovém případě. A křičím hodně. A samozřejmě házím kolem sebe věcmi. Pamatuji se, jak jsem jednou urvala telefonní automat se zdi vší silou,“ přiznala čtyřiašedesátiletá herečka.

Ve vztahu je prý ale velmi tvárná a nechává se partnery vést. Ti jí také přivedli k řadě koníčků a věcí, jimž nerozuměla.

„Jsem velmi nemuzikální. Ale měla jsem milence, který miloval hudbu. Naučil mě vše a naprosto ovlivnil a zformoval můj hudební vkus. Jiný milenec se zajímal o box, až jsem jím začala být fascinována také. Vše do sebe nasávám, moc ráda se učím. Je velmi důležité mít otevřenou mysl. Není nic horšího než zúžené myšlení. Myslím, že dnes se lidé příliš izolují,“ tvrdila Mirren v rozhovoru pro německou televizi Tele 5.

Tagy: helen mirren