zavřít

Harry Styles málem uhořel při koncertu s One Direction!

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Nešťastná náhoda, která mohla vyústit v tragédii, naštěstí díky zásahu jednoho z členů kapely skončila jen se spálenými vlasy. Co se stalo?  

Britsko-irská kapela One Direction si během svého živého vystoupení v Chicagu užila opravdu peprné chvilky. Mohl za to devatenáctiletý nejpopulárnější člen kapely Harry, který se zbytečně moc přiblížil pyrotechnice, která byla součástí představení a najednou se mu vznítila hlava! V jednu chvíli to vypadalo opravdu hrůzostrašně a nebýt jeho o rok staršího kolegy Zayna Malika, který si ho všiml a jako první pohotově zareagoval, kdo ví, jak by to dopadlo.

Harry Styles

Nehoda se stala právě když zpívali song Teenage Dirtbag, během kterého se nedávno stal Harrymu jiný incident. Při představení v Detroitu se mu právě u této písně udělalo nevolno a pozvracel se přímo na pódiu. Příště by se měl mít raději na pozoru.

Zayn Malik

Harry si zkládá na svém bohatém účesu, kterému dal tímto plamenným přelivem asi hodně zabrat. Po této události měl sice úsměv na tváři, ale určitě nejen jemu, ale i jeho fanouškům pořádně zatrnulo při představě, co se mohlo všechno stát.

Tagy: koncert ohen pyrotechnika chicago


Osobnosti a filmy v článku