zavřít

Gwyneth Paltrow: Za první role chtěli po mně orální sex

- Magazín autor: red

Herečka Gwyneth Paltrow přiznala, že jako mladá začínající herečka musela čelit sexuálnímu harašení. Producenti jí sice nabízeli lukrativní role, požadovali za to ale jistou náklonnost. Hvězda filmu Zamilovaný Shakespeare tak čelila řadě návrhů na sex.

„Když jsem zrovna začínala, někdo naznačil, že bychom naši schůzku mohli zakončit v posteli, já jsem utekla. Byla jsem šokovaná. Dokázala jsem si představit, jak by to někoho mohlo trápit, kdo neví, jak to chodí. Říkala jsem si, moje kariéra bude v ruinách, když ho tomu chlapovi nevykouřím!“ prozradila osmatřicetiletá Paltrow.

Jenže zatímco v mládí čelila sexuálnímu harašení, dnes se musí smířit s faktem, že pro ženy jejího věku už nebývají role.

„Existuje spousta rolí, které jsou v pohodě, ale je jen velmi málo rolí, které jsou dobré, zvláště pro můj věk. Někdy se člověku zalíbí role, která je pro ženu mladší o deset let. Docela mě ale povzbuzuje, že třeba Meryl Streep či Sandra Bullock stále dokážou vytvořit úžasné projekty,“ dodala Gwyneth.