zavřít

Glenn Close bude hrát Susan Boylovou v biografickém snímku

- Magazín autor: red

Susan Boyle a její výjimečná cesta mezi slavné pěvecké hvězdy inspirovala hollywoodské filmaře ke scénáři, na jehož základě vznikne biografický snímek. A už je jasné, kdo bude skotskou kostelnici, která se stala téměř přes noc světově známou osobností, hrát. Role připadne vynikající herečce Glenn Close.

„Film už jede naplno, když byla konečně jmenována hlavní role. Pořád to bylo velmi choulostivé téma, kdo ji bude hrát. Susanin neuvěřitelný příběh je známý po celém světě, takže film bude určitě obrovskou peckou. Glenn si zahrála v minulosti několik výjimečných žen, včetně Alex Forrest, která uvařila okrasného králíčka v Osudové přitažlivosti, ale toto bude její největší životní role,“ svěřil zdroj z Hollywoodu britskému listu The Sun.

Susan Boyle se proslavila v dubnu 2009, když vystoupila v soutěži Británie má talent. Přišla tam jako šedá myška z venkova, která ale vyrazila všem dech svým ohromným hlasem a dokonalým pěveckým projevem. Její strmá kariéra zahrnuje dvě platinová alba, řadu vystoupení ve světových televizích i koncert pro papeže Benedikta XVI.