zavřít

Gina Lollobrigida: „Syn bohužel nezdědil můj charakter!“

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Šestaosmdesátiletá herečka se nedávno musela soudit se svým vlastním synem, který se chtěl stát jejím poručníkem.

zdroj: Profimedia

V ostře sledovaném procesu dal soud za pravdu Gině, která tvrdí, že nesvéprávná rozhodně není. Její vítězství má ale hořkou pachuť.

„Pochopitelně bych byla nejraději, kdyby to tak daleko vůbec nezašlo. Zvlášť když jsem synovi celý život pomáhala,“ uvedla italská diva.

Milko Skofič tvrdil, že jeho matka je obklopena mladými muži, kteří lační po jejím majetku a navíc mu brání v jakémkoliv kontaktu s ní. „Už dva roky jsem ji vůbec neviděl,“ argumentoval.

Gina Lollobrigida a Javier zdroj: Profimedia

„Mona Lisa dvacátého století“ to však označila za nesmysly. „Můj syn bohužel nezdědil můj charakter. Nikdy v životě nemusel pracovat. My Italové máme sklon své děti příliš rozmazlovat,“ dodala.

Dlužno dodat, že Milkovy obavy nejsou zcela neodůvodněné. Gina se totiž nikdy netajila tím, že má velkou slabost pro zajíčky. Například v roce 2006 se chtěla provdat za španělského podnikatele Javiera Rigau y Rafolse, který je o 34 let mladší. K tomu sice nakonec nedošlo, jenže Javier se s prohrou odmítl smířit a zinscenoval falešnou svatbu. Lollobrigidino jmění, jehož hodnota se odhaduje na cca 1 miliardu Kč, zkrátka představuje velké lákadlo…

Tagy: soud spor majetek nesvéprávnost poručnictví


Osobnosti a filmy v článku