zavřít

Gerard Butler: Sláva mi zdecimovala sexuální život!

- Magazín autor: red

Skotský hezoun Gerard Butler měl v posteli Jessiku Simpson či Jennifer Aniston. Přesto hvězda Bitvy u Thermopyl tvrdí, že má zdecimovaný sexuální život. Může za to prý sláva, kvůli níž má v posteli mnohem míň žen než v minulosti.

zdroj: Archiv


„Myslím, že teď si v posteli užívám míň, než jsem si užíval, protože jsem teď mnohem paranoidnější. Jen se podívejte na zatraceného Tigera Woodse! Jak dopadl. A tak chci říct, že už nejsem tak nemravný, jak jsem býval, zčásti proto, že dřív jsem také víc pil. Neříkám, že jsem tuto část svého života úplně odstřihl. Nejsem určitě žádný andílek. Není kouře bez ohně. Ale problém je v tom, že zatímco mě obviňují z nějakého vztahu, já jsem už dávno někde jinde s někým jiným,“ přiznal Gerard v rozhovoru pro US magazine.

A přestože se o něm často hovoří jako o zadaném muži a v poslední době nejčastěji v souvislosti s Jennifer Aniston, on prý na vztahy moc není.

„Za posledních pět let, co jsem přišel do Hollywoodu, jsem měl jen dva vztahy. Já moc na vztahy nejsem. Jednou z mých neřestí je, že se příliš zabývám sám sebou a ne zrovna nejlepším způsobem,“ dodal Butler.