zavřít

Gerard Butler: Milenky vám tajím

- Magazín autor: red

Skotský herec Gerard Butler se v poslední době tu a tam objeví na veřejnosti v doprovodu mladé krásky. Vyměňuje si s ní milostné pohledy, drží se s ní za ruce a cukruje. Ovšem pokaždé je to žena jiná. A která patří skutečně jeho srdci, se veřejnost nikdy nedozví. Gerard totiž schválně kolem svých lásek rozprostřel mlhu ze spekulací a tvrdí: „Milenky vám nikdy nepřiznám.“

Média spekulovala i o jeho vztahu s Jennifer Aniston, s níž natáčel film Exmanželka za odměnu, on prý v tu dobu ale měl několik jiných žen.

„Mezi námi to přirozeně jiskří, nakonec to jde vidět na našich společných fotkách v časopise a ve filmu. Užíváme si spolu vždycky báječně. Ale v tom je ten problém, zatímco mě obviňují z toho, že jsem s Jennifer, já jsem úplně jinde a dělám neplechu s úplně někým jiným,“ svěřil Gerard britskému listu The Sun.

A pokud už se Butler usadí, pak to zřejmě celé roky média nepostřehnou.

„Moje poslední dvě přítelkyně, s jednou jsem randil dva roky a s druhou osmnáct měsíců, vůbec nikdo neznal, nevěděl, že s nimi randím. Dokážu své vztahy vést dost diskrétně. A dnes už jsem taky mnohem méně na nezávazný sex. Jsem totiž mnohem paranoidnější, už nejsem tak odvázaný, jak jsem býval,“ dodal Butler.