zavřít

George Michael: Sex na záchodcích je báječný a nestydím se za něj

- Magazín autor: red

Zpěvák George Michael se v poslední době více než hudbou proslavuje svými sexuální a drogovými excesy. Když ho nechytí na záchodě při sexu s mužem, načapají ho tam kouřit crack kokain. Loni na Hampstead Heath ho ale lapila při činu policie. Až dnes však hudebník přiznává, že drogy skutečně užívá. A že si také hodlá užívat sex na záchodcích i nadále.

„Udělal jsem už hodně různých věcí v různých dobách, které bych dělat neměl, jednou nebo dvakrát, víte. Samozřejmě nikdo nechce pravidelně kouřit crack,“ uvedl ke svým drogovým excesům George.

A na přímou otázku, zda kouřil drogu i tehdy v Hampstead Heath, odpověděl: „Tehdy? Jo.“

Ale přestože prý tvrdé drogy užívá zřídka, marihuaně se nevyhýbá, ačkoli prý už nekouří svých 25 jointů denně. „Dnes jich udělám tak sedm až osm,“ dodal hudebník.

Kolegové se ho snaží přesvědčit, aby se drogami a sexem na veřejných záchodcích neohrožoval na zdraví i životě, on je šťastný. „Nevnímám to jako své slabosti. Jsem prostě takový,“ dodal George.

Sex na veřejných záchodcích mu dokonce přijde lepší než balení chlapů v barech. „Mnohokrát do roka je to tam dost dobré, budu to dělat. Budu tam chodit v létě za vlahých večerů. Docela často jsou tam venku v tu dobu táborové ohně. Je to mnohem hezčí místo, kde můžete někoho rychle a upřímně sbalit na sex, než postávat v baru, vytrčovat na někoho bradavky a doufat, že bude chtít dělat v posteli přesně to co vy. Chápete, co tím chci říct? Dostanu tam kohokoli chci. Mám rád od všeho něco. Mám tam kamarády, bavím se tam,“ tvrdí zpěvák.